Návrat ze severočeského turné

10.06.2012 16:22

První červnový víkend jsme prožili v severních Čechách. Tarsana jsme odehráli během Noci kostelů v Ústí nad Labem. Přestože jsme měli začít ve 20 h, kvůli zapeklité dopravní situaci v Praze přijelo ke kostelu s šikmou věží v Ústí auto s technikou až krátce po osmé. Děkujeme divákům, kteří nám tolerovali půlhodinové zpoždění. Diváci byli skvělí a i nám se prostředí v krásném gotickém chrámu líbilo. Děkujeme všem, kteří se postarali o naše hladové žaludky a díky za skvělé zázemí. V sobotu 2. června jsme si ráno udělali výlet do Terezína a odpoledne odehráli představení v Brozanech nad Ohří. Přesto, že publikum nebylo nejpočetnější, vystoupení se líbilo i podle několika bezprostředních reakcí. Děkujeme otci Andrejovi, že se o nás vzorně staral.