Jaký byl rok 2023

Dá se říci, že úspěšný, po mnoha zkouškách, krvi, potu a dřině se nám podařilo obnovit v novém obsazení legendárního Tarsana, kterého jsme nastudovali po 12 letech při výročí 10 roků od premiéry. Že vám to časově nesedí? Však jsem psal, že to bylo po mnoha zkouškách, covidové pauze atd.

V advetnu přišel ke slovu Jesus Christ Supermlád, po delší době jsme měli možnost hrát o vánočních prázdninách na Vesmíru a v Příchovicích. A začátek roku nám dovolil ještě další dvě představení, takže počet uvedení této rockové opery jsme po 20 letech zaokrouhlili na 75.

V jarní sezóně plánujeme znovu Tarsana, máte-li zájem, dejte vědět, rádi přijedeme!

Rok 2023 s Tarsanem

Při příležitosti 10 let od uvedení muzikálu Tarsan, ke kterému došlo před 12 lety, uvedeme během roku 2023 jeho reprízy. Covidová pauza nám zamezila tuto akci uskutečnit v minulých letech. První z představení uvedeme 15. dubna, tedy skoro přesně 12 let po premiéře (10. 4. 2011) na stejném místě - v Kulturním domě ve Zbraslavi. Jste srdečně zváni. Pokud byste měli zájem o naše představení někde jinde, ozvěte se nám.

Reportáž v TV Noe

V pondělí 17. 2. a v dalších dnech byl pořad Artbitr Televize NOE věnován divadlu Spojené farnosti. Podívejte se na krátké povídání o Spojených farnostech a na ukázky ze čtyř různých muzikálů:

Dvě ukázky z Nestříhat!

Kameraman Vojta Paleček nám natočil dva videoklipy, dvě ukázky z muzikálu Nestříhat! Natáčelo se v sále v Pozořicích po jednom představení úplně jiného muzikálu. Podívejte se na písničky Roztančí se nohy a fragment ze skladby Čelisti.

Repertoár v roce 2020

V roce 2019 vám chceme nabídnout naší novinku, muzikál Nestříhat! Rádi hrajeme také naše starší kusy. Vyberte si!

Nestříhat! - Muzikál o Samsonovi. Starozákonní příběh o dlouhých vlasech a neblahém vlivu testosteronu na racionální uvažování. Příběh o síle a pýše. K 1. 1. 2020 jsme jej odehráli 20x. Trvá asi 100 minut.

Gedeón - starozákonní příběh o lidské odvaze se rozhodnout. Trvá asi 75 minut. K 1. 1. 2020 jsme jej odehráli asi 27x

Tarsan - příběh o Pavlovi z Tarsu, který ve vězení bilancuje svůj život. Představení je dvouhodinové, kratší verze má 1 hodinu. K 1. 1. 2020 jsme odehráli zatím 66 představení.

Jesus Christ Supermlád - muzikál o událostech, které se staly kolem roku 0 v Betlémě. (100 minut). K 31. 1. 2020 jsme odehráli 67 představení.

Pokud byste měli o některý z nich zájem, pište.

Vychází DVD s videozáznamem představení Jesus Christ Supermlád

Uvedeno bylo 15. listopadu, kmotrou se stala představitelka Marie Petra Brychtová, která poslala svůj pozdrav z Říma, kde se právě ve chvíli uvedení DVD nacházela. DVD za 130 Kč + poštovné si můžete u nás objednat.

Do další sezóny s Gedeónem

Máte-li zájem o některý z našich muzikálů, dejte nám vědět

V prosinci 2014 vychází studiové 2CD Tarsan se všemi písněmi z muzikálu

Můžete si je objednat na našich stránkách.

Tarsan - Muzikál o Pavlovi z Tarsu

Divadelní soubor Spojené farnosti  Vám přináší autorský muzikál o Pavlovi z Tarsu. Během necelých dvou hodin procestujete Blízký východ, ocitnete se v Tarsu, Jeruzalémě, Damašku, Antiochii, na Kypru, v Lystře, Filipech, Athénách, Korintu a nakonec se podíváte do Říma.

Muzikál měl premiéru v dubnu 2011

Muzikál má za sebou více než 60 repríz za čtyři roky.

V současnosti plánujeme termíny na podzim 2015, máte zájem o naše vystoupení?

V adventu a Vánocích hráváme muzikál Jesus Christ Supermlád, příběh o událostech, které se staly kolem roku 0.
Na fotografie z ledna 2014 se můžete podívat na stránkách farnosti Újezd u Brna

Chcete, abychom s muzikálem přijeli i k vám? Kontaktujte nás! A pozor, můžeme nabídnout muzikál ve třech provedeních: Plnou verzi, která i s přestávkou trvá zhruba 2,5 hodiny, zkrácenou verzi, která mluví o Pavlově mládí, dětství a obrácení (asi 60 minut) a ultrakrátkou, kterou jsme předvedli ve Velké Bíteši při Noci kostelů, a se kterou jsme se vydali do 40 minut.